Bulgin PXM7011/32P/CR/0709/SN
PXM7011/32P/CR/0709/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7011/32P/CR/0709/SN
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXM7011/32P/CR/0709/SN.pdf
Availability of PXM7011/32P/CR/0709/SN
QUANTITY
PXM7011/32P/CR/0709/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7011/32P/CR/0709/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7011/32P/CR/0709/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Male Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7011/32P/CR/0709/SN
Related LinksPXM7011/32P, PXM7011/32P/CR/0709/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7011/32P/CR/0709/SN Details Description
Related parts for PXM7011/32P/CR/0709/SN
HOUSING PLASTIC CLEAR datasheet.pdf
RES SMD 47.5 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 6.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 53.6 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZHV6 PG21 datasheet.pdf
CAP FILM 450UF 10% 1.1KVDC SCREW datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 66POS CABLE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf