Bulgin PXM7011/32P/CR/1113/SN
PXM7011/32P/CR/1113/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7011/32P/CR/1113/SN
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXM7011/32P/CR/1113/SN.pdf
Availability of PXM7011/32P/CR/1113/SN
QUANTITY
PXM7011/32P/CR/1113/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7011/32P/CR/1113/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7011/32P/CR/1113/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Male Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7011/32P/CR/1113/SN
Related LinksPXM7011/32P, PXM7011/32P/CR/1113/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7011/32P/CR/1113/SN Details Description
Related parts for PXM7011/32P/CR/1113/SN
CAP ALUM 2700UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
IC INVERTER SGL SCHM TTL SOT-353 datasheet.pdf
60842A117 REAR COVER datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf