Bulgin PXM7011/32S/CR/0709
PXM7011/32S/CR/0709 picture photo
Mfg. Part Number
PXM7011/32S/CR/0709
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXM7011/32S/CR/0709.pdf
Availability of PXM7011/32S/CR/0709
QUANTITY
PXM7011/32S/CR/0709 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7011/32S/CR/0709
Internal Part NumberEIS-PXM7011/32S/CR/0709
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7011/32S/CR/0709
Related LinksPXM7011/3, PXM7011/32S/CR/0709 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7011/32S/CR/0709 Details Description
Related parts for PXM7011/32S/CR/0709
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
LASER MODULE 650NM 1MW DOT datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP datasheet.pdf
19P MTA100 CONN ASSY F/T 24AWG datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 8A 250VAC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
GUIDE RAIL 220MM datasheet.pdf