Bulgin PXM7011/32S/CR/1113/SN
PXM7011/32S/CR/1113/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7011/32S/CR/1113/SN
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXM7011/32S/CR/1113/SN.pdf
Availability of PXM7011/32S/CR/1113/SN
QUANTITY
PXM7011/32S/CR/1113/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7011/32S/CR/1113/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7011/32S/CR/1113/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7011/32S/CR/1113/SN
Related LinksPXM7011/32S, PXM7011/32S/CR/1113/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7011/32S/CR/1113/SN Details Description
Related parts for PXM7011/32S/CR/1113/SN
RES SMD 2.67M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED WHITE 1 WATT 6500K ARRAY datasheet.pdf
OSC XO 311.04MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 14POS SKT datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 4A 125V datasheet.pdf
CHISEL TIP TO SUIT WPT SE datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC P600 datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 10% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf