Bulgin PXP6010/22S/CR/0709
PXP6010/22S/CR/0709 picture photo
Mfg. Part Number
PXP6010/22S/CR/0709
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS SKT
Datasheet Download
PXP6010/22S/CR/0709.pdf
Availability of PXP6010/22S/CR/0709
QUANTITY
PXP6010/22S/CR/0709 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP6010/22S/CR/0709
Internal Part NumberEIS-PXP6010/22S/CR/0709
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP6010/22S/CR/0709
Related LinksPXP6010/2, PXP6010/22S/CR/0709 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP6010/22S/CR/0709 Details Description
Related parts for PXP6010/22S/CR/0709
DIODE ZENER 5.6V 200MW MINI3 datasheet.pdf
TRIAC 800V 4A TO220-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V SMPD datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 5% 1000VDC AXIA datasheet.pdf
220000UF 40V 90X220MM 85C 20000H datasheet.pdf