Bulgin PXP7010/32S/CR/1113
PXP7010/32S/CR/1113 picture photo
Mfg. Part Number
PXP7010/32S/CR/1113
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXP7010/32S/CR/1113.pdf
Availability of PXP7010/32S/CR/1113
QUANTITY
PXP7010/32S/CR/1113 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP7010/32S/CR/1113
Internal Part NumberEIS-PXP7010/32S/CR/1113
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP7010/32S/CR/1113
Related LinksPXP7010/3, PXP7010/32S/CR/1113 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP7010/32S/CR/1113 Details Description
Related parts for PXP7010/32S/CR/1113
RES 470 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 46.4KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC INVERT HEX SCHM TRIG 14-DIP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
LED MINI PANEL IND 5V RA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
IC I2C CONF CONTROLLER QFN datasheet.pdf
DSUB 43X2 M PCB G50 T datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
IC MODULE REG DC/DC 8A 68BGA datasheet.pdf