Bulgin PXP7011/32P/CR/0507
PXP7011/32P/CR/0507 picture photo
Mfg. Part Number
PXP7011/32P/CR/0507
Brief Description
CONN HSG RCPT FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXP7011/32P/CR/0507.pdf
Availability of PXP7011/32P/CR/0507
QUANTITY
PXP7011/32P/CR/0507 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXP7011/32P/CR/0507
Internal Part NumberEIS-PXP7011/32P/CR/0507
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Male Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXP7011/32P/CR/0507
Related LinksPXP7011/3, PXP7011/32P/CR/0507 Datasheet, Bulgin Distributor
PXP7011/32P/CR/0507 Details Description
Related parts for PXP7011/32P/CR/0507
FIXED IND 330NH 16A 2 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN PC PIN SQUARE 0.025 TIN datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8EPSOIC datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG QD BCK/LINEAR 28TSSOP datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
762 TB PLU PLU WF/NUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf