Susumu PXV1220S-3DBN4-T
PXV1220S-3DBN4-T picture photo
Mfg. Part Number
PXV1220S-3DBN4-T
Manufacturer
Product Category
Attenuators
Brief Description
ATTENUATOR 3DB 50 OHM 0805 SMD
Datasheet Download
PXV1220S-3DBN4-T.pdf
Availability of PXV1220S-3DBN4-T
QUANTITY
PXV1220S-3DBN4-T Order Process
Ship out your order
Specifications of PXV1220S-3DBN4-T
Internal Part NumberEIS-PXV1220S-3DBN4-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesPXV series Thermo-variable Attenuators
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Featured ProductPXV Series Thermo-variable Attenuators
Standard Package1,000
Category RF/IF and RFID
FamilyAttenuators
SeriesPxV
Attenuation Value3dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0 ~ 3GHz
Power (Watts)0.063W, 1/16W
Impedance50 Ohm
Package / Case0805 (2012 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXV1220S-3DBN4-T
Related LinksPXV1220S, PXV1220S-3DBN4-T Datasheet, Susumu Distributor
PXV1220S-3DBN4-T Details Description
Related parts for PXV1220S-3DBN4-T
REG 3.3/1.8V 6A+6A 5VIN DUAL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.028" NYLON 14.6MM datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 22 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.92 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP datasheet.pdf
CAP FILM 82 NF 20% 63VDC AXIAL datasheet.pdf