Bel Fuse Inc. QM48T50025-PAC0
QM48T50025-PAC0 picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50025-PAC0
Brief Description
4W 2X 5V DC INPUT 8.4-36V
Datasheet Download
QM48T50025-PAC0.pdf
Availability of QM48T50025-PAC0
QUANTITY
QM48T50025-PAC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50025-PAC0
Internal Part NumberEIS-QM48T50025-PAC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50025-PAC0
Related LinksQM48T50, QM48T50025-PAC0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50025-PAC0 Details Description
Related parts for QM48T50025-PAC0
POLYSWITCH 1.50A HOLD SMD datasheet.pdf
JUMPER-H2728TR/C2064L/H2728TR 4" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT223 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
QTY2=2PC LED SOCKET CITIZEN datasheet.pdf
LM 5.08/20/180 3.5SN OR BX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MICRO 25C S 20" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf