Bel Fuse Inc. QM48T50025-PDB0
QM48T50025-PDB0 picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50025-PDB0
Brief Description
7W 5V DC INPUT 8.4-36V
Datasheet Download
QM48T50025-PDB0.pdf
Availability of QM48T50025-PDB0
QUANTITY
QM48T50025-PDB0 Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50025-PDB0
Internal Part NumberEIS-QM48T50025-PDB0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50025-PDB0
Related LinksQM48T50, QM48T50025-PDB0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50025-PDB0 Details Description
Related parts for QM48T50025-PDB0
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN RING TONG 20-16AWG M5 SOLIS datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL VOUT 16-MSOP datasheet.pdf
IC DAC 8BIT SPI/SRL TSOT-23-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 20MM datasheet.pdf
VERTICAL MOUNTING BRACKET FOR CX datasheet.pdf
RES SMD 1.91K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf