Bel Fuse Inc. QM48T50025-PEC0
QM48T50025-PEC0 picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50025-PEC0
Brief Description
15W 5V DC INPUT 14-36V
Datasheet Download
QM48T50025-PEC0.pdf
Availability of QM48T50025-PEC0
QUANTITY
QM48T50025-PEC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50025-PEC0
Internal Part NumberEIS-QM48T50025-PEC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50025-PEC0
Related LinksQM48T50, QM48T50025-PEC0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50025-PEC0 Details Description
Related parts for QM48T50025-PEC0
CONN JACK BULKHEAD REAR MT datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 20A PNL MNT datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 10V X5R 0402 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE 250' datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0306 datasheet.pdf
FIXED IND 0.6NH 320MA 500 MOHM datasheet.pdf