Bel Fuse Inc. QM48T50025-PECP
QM48T50025-PECP picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50025-PECP
Brief Description
15W 2X 24V DC INPUT 14-36V
Datasheet Download
QM48T50025-PECP.pdf
Availability of QM48T50025-PECP
QUANTITY
QM48T50025-PECP Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50025-PECP
Internal Part NumberEIS-QM48T50025-PECP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50025-PECP
Related LinksQM48T50, QM48T50025-PECP Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50025-PECP Details Description
Related parts for QM48T50025-PECP
DIODE ZENER 82V 5W AXIAL datasheet.pdf
RES 125 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 530MA 720 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONN IDC 10POS 2.54MM 26AWG TIN datasheet.pdf
IC CPLD 10MC 7.5NS 28SSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 3.3V 20W 5A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT SKT datasheet.pdf