Bel Fuse Inc. QM48T50033-PBCP
QM48T50033-PBCP picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50033-PBCP
Brief Description
15W 2X 24V DC INPUT 16.8-75V
Datasheet Download
QM48T50033-PBCP.pdf
Availability of QM48T50033-PBCP
QUANTITY
QM48T50033-PBCP Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50033-PBCP
Internal Part NumberEIS-QM48T50033-PBCP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50033-PBCP
Related LinksQM48T50, QM48T50033-PBCP Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50033-PBCP Details Description
Related parts for QM48T50033-PBCP
IC OPAMP GP 1.5MHZ TO99-8 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 400V 4A TO220F datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 7.5V SOT323 datasheet.pdf
RES SMD 102 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC FPGA 172 I/O 323FCBGA datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20V 20% 1507 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 16WLP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf