Hirose Electric Co Ltd QR/P18/IDCR-MP
QR/P18/IDCR-MP picture photo
Mfg. Part Number
QR/P18/IDCR-MP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL
Datasheet Download
QR/P18/IDCR-MP.pdf
Availability of QR/P18/IDCR-MP
QUANTITY
QR/P18/IDCR-MP Order Process
Ship out your order
Specifications of QR/P18/IDCR-MP
Internal Part NumberEIS-QR/P18/IDCR-MP
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR/P18/IDCR-MP
Related LinksQR/P18/, QR/P18/IDCR-MP Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
QR/P18/IDCR-MP Details Description
Related parts for QR/P18/IDCR-MP
RES SMD 18K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V 8MSOP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 21A 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 0.033UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W datasheet.pdf