Qualtek Electronics Corp. QR2-12/3-QC48IN-20
QR2-12/3-QC48IN-20 picture photo
Mfg. Part Number
QR2-12/3-QC48IN-20
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEATSHRINK 12/3MM-48"
Datasheet Download
QR2-12/3-QC48IN-20.pdf
Availability of QR2-12/3-QC48IN-20
QUANTITY
QR2-12/3-QC48IN-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR2-12/3-QC48IN-20
Internal Part NumberEIS-QR2-12/3-QC48IN-20
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR2-12/3-QC48IN-20
Related LinksQR2-12/3-, QR2-12/3-QC48IN-20 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR2-12/3-QC48IN-20 Details Description
Related parts for QR2-12/3-QC48IN-20
MODULE DDR2 256MB 200SODIMM datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 49A DO203AB datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT0.4VA 20V datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC datasheet.pdf
Crystal 13.5600MHz Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 147K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB datasheet.pdf
TERM,POKE-IN,MINI MAG-MATE datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 16V X7R 0603 datasheet.pdf