Qualtek Electronics Corp. QR3-160/50-QC48IN-10
QR3-160/50-QC48IN-10 picture photo
Mfg. Part Number
QR3-160/50-QC48IN-10
Brief Description
HEATSHRINK 160/50MM-48"
Datasheet Download
QR3-160/50-QC48IN-10.pdf
Availability of QR3-160/50-QC48IN-10
QUANTITY
QR3-160/50-QC48IN-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR3-160/50-QC48IN-10
Internal Part NumberEIS-QR3-160/50-QC48IN-10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR3-160/50-QC48IN-10
Related LinksQR3-160/50, QR3-160/50-QC48IN-10 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR3-160/50-QC48IN-10 Details Description
Related parts for QR3-160/50-QC48IN-10
JUMPER-H2730TR/C2040A/H2730TR 8" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 10POS STR WASH 5V datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
RND SPACER 0.105" NYLON 17.91MM datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG WHITE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf