Qualtek Electronics Corp. QR3-180/50-QC48IN-5
QR3-180/50-QC48IN-5 picture photo
Mfg. Part Number
QR3-180/50-QC48IN-5
Brief Description
HEATSHRINK 180/50MM-48"
Datasheet Download
QR3-180/50-QC48IN-5.pdf
Availability of QR3-180/50-QC48IN-5
QUANTITY
QR3-180/50-QC48IN-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR3-180/50-QC48IN-5
Internal Part NumberEIS-QR3-180/50-QC48IN-5
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR3-180/50-QC48IN-5
Related LinksQR3-180/5, QR3-180/50-QC48IN-5 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR3-180/50-QC48IN-5 Details Description
Related parts for QR3-180/50-QC48IN-5
IC STATIC SHFT REG 8STG 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN R/A PLUG DC VITA46 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO214AC datasheet.pdf
VARISTOR 35V 220A 1210 datasheet.pdf
RES 620 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP HAND datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 1.000GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V DO213AB datasheet.pdf
5.0MM EURO HEADER RA ME GRN 2CKT datasheet.pdf