TE Connectivity Raychem Cable Protection QSW-60-100
QSW-60-100 picture photo
Mfg. Part Number
QSW-60-100
Brief Description
QUICK SHRINK WRAP 60MMX100MM
Datasheet Download
QSW-60-100.pdf
Availability of QSW-60-100
QUANTITY
QSW-60-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of QSW-60-100
Internal Part NumberEIS-QSW-60-100
SeriesQSW
Length3.937" (100mm)
Thickness0.025" (0.64mm)
Width2.362" (60.0mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QSW-60-100
Related LinksQSW-6, QSW-60-100 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
QSW-60-100 Details Description
Related parts for QSW-60-100
FILTER LINE 1MH 3A VERTICAL datasheet.pdf
IC RF PWR CNTRL 2.7GHZ TSOT23-6 datasheet.pdf
IC SWITCH SPDT 6DSBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
MOSFET RF N-CH 58W 28V NI-880S datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 56.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 5.5V 12A OUT datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
ANT MOB COIL VHF 200-225MHZ 33" datasheet.pdf
RES 58.3K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf