Panduit R050X075V1T
R050X075V1T picture photo
Mfg. Part Number
R050X075V1T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
THERM TRANS VINYL 0.50 W
Datasheet Download
R050X075V1T.pdf
Availability of R050X075V1T
QUANTITY
R050X075V1T Order Process
Ship out your order
Specifications of R050X075V1T
Internal Part NumberEIS-R050X075V1T
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesTurn-Tell™
Packaging5000 per Roll
Label TypeRotatable, Self-Laminating
Label Size0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R050X075V1T
Related LinksR050X, R050X075V1T Datasheet, Panduit Distributor
R050X075V1T Details Description
Related parts for R050X075V1T
DIODE MODULE 1.4KV 80A ADD-A-PAK datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 750KHZ SAMPL 8-SOIC datasheet.pdf
IC SW REG CNTRLR STEP-DWN 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 8PWR 40SGL 2.36MM datasheet.pdf
RES SMD 2.37 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS PIN datasheet.pdf
24-bit, 192kHz Stereo CODEC IC datasheet.pdf