Renesas Electronics America R0E521300EMU04
R0E521300EMU04 picture photo
Mfg. Part Number
R0E521300EMU04
Manufacturer
Product Category
In-Circuit Programmers, Emulators, and Debuggers
Brief Description
KIT E100 R8C3X 48LQFP 0.5MM
Datasheet Download
R0E521300EMU04.pdf
Availability of R0E521300EMU04
QUANTITY
R0E521300EMU04 Order Process
Ship out your order
Specifications of R0E521300EMU04
Internal Part NumberEIS-R0E521300EMU04
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyIn-Circuit Programmers, Emulators, and Debuggers
Series-
TypeIn-Circuit Emulator
For Use With/Related ProductsR8C/34E, R8C/34F, R8C/34G, R8C/34H
ContentsE100 Emulator, MCU unit, Converter Board
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R0E521300EMU04
Related LinksR0E5213, R0E521300EMU04 Datasheet, Renesas Electronics America Distributor
R0E521300EMU04 Details Description
Related parts for R0E521300EMU04
CARD EDGE 12POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC BCD UP/DWN COUNT PREST 16SOIC datasheet.pdf
IC DAC 16BIT R-R OCTAL 20QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 169K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.79K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
HAN 3A USB-KIT datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 10W DO213AB datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123 datasheet.pdf