Panduit R100X150V8T
R100X150V8T picture photo
Mfg. Part Number
R100X150V8T
Brief Description
THERM TRANS VINYL 1.00 W
Datasheet Download
R100X150V8T.pdf
Availability of R100X150V8T
QUANTITY
R100X150V8T Order Process
Ship out your order
Specifications of R100X150V8T
Internal Part NumberEIS-R100X150V8T
Label TypeRotatable, Self-Laminating
Label Size1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
ColorYellow
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R100X150V8T
Related LinksR100X, R100X150V8T Datasheet, Panduit Distributor
R100X150V8T Details Description
Related parts for R100X150V8T
IC PROGRAM 3.900V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN ZIF II 100 C/L 50 POS datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 350mA (Switch) Backlight 5-SOT datasheet.pdf
4PH 165 OHM PAL 9 AX datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
LMZF 10/5/135 3.5SW datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP10T datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM datasheet.pdf