Harwin Inc. R30-9401000
R30-9401000 picture photo
Mfg. Part Number
R30-9401000
Brief Description
HEX SPACER M3 PLASTIC 10MM
Datasheet Download
R30-9401000.pdf
Availability of R30-9401000
QUANTITY
R30-9401000 Order Process
Ship out your order
Specifications of R30-9401000
Internal Part NumberEIS-R30-9401000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Screw, Thread SizeM3
Diameter - Inside0.116" (2.95mm)
Diameter - Outside0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Between Board Height0.394" (10.00mm)
Length - Overall0.394" (10.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R30-9401000
Related LinksR30-9, R30-9401000 Datasheet, Harwin Inc. Distributor
R30-9401000 Details Description
Related parts for R30-9401000
SENSOR TEMPERATURE I2C 8MSOP datasheet.pdf
CONN HEADR 52POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
PWR RCPT RA THOLE .76AULF 26POS datasheet.pdf
SEALING RING GWDR M32-NP datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE A 19 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf