Harwin Inc. R30-9401200
R30-9401200 picture photo
Mfg. Part Number
R30-9401200
Brief Description
HEX SPACER M3 PLASTIC 12MM
Datasheet Download
R30-9401200.pdf
Availability of R30-9401200
QUANTITY
R30-9401200 Order Process
Ship out your order
Specifications of R30-9401200
Internal Part NumberEIS-R30-9401200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Screw, Thread SizeM3
Diameter - Inside0.116" (2.95mm)
Diameter - Outside0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Between Board Height0.472" (12.00mm)
Length - Overall0.472" (12.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R30-9401200
Related LinksR30-9, R30-9401200 Datasheet, Harwin Inc. Distributor
R30-9401200 Details Description
Related parts for R30-9401200
IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8SOIC datasheet.pdf
CONTAINER HINGED 2.88X1.19X 0.5" datasheet.pdf
CONN RECEPT 4X SCREWLOCK SMD PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 8V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 34POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 23POS SCKT datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
VARISTOR 558V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CERAM AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP datasheet.pdf
FERRULE 10.0/18 8AWG 1=500PCS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf