Omron Automation & Safety R88A-CRKC030NR-E
R88A-CRKC030NR-E picture photo
Mfg. Part Number
R88A-CRKC030NR-E
Brief Description
30M HIGH FLEX ENCODER CABLE
Datasheet Download
R88A-CRKC030NR-E.pdf
Availability of R88A-CRKC030NR-E
QUANTITY
R88A-CRKC030NR-E Order Process
Ship out your order
Specifications of R88A-CRKC030NR-E
Internal Part NumberEIS-R88A-CRKC030NR-E
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R88A-CRKC030NR-E
Related LinksR88A-CRK, R88A-CRKC030NR-E Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
R88A-CRKC030NR-E Details Description
Related parts for R88A-CRKC030NR-E
JUMPER-H1502TR/A2015S/H1502TR 2" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES MO 1W 100 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 5PSI GAUG 3.3V DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS FRONT MNT CRIMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CABLE PLUG ASSY STR 4POS .3M datasheet.pdf
CABLE TIE TOOL (ETC-1) datasheet.pdf
R/A PLUG JUMPER 1.13MM, 200MM LE datasheet.pdf