TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RBD-50-M-03
RBD-50-M-03 picture photo
Mfg. Part Number
RBD-50-M-03
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
RBD-50-M-03
Datasheet Download
RBD-50-M-03.pdf
Availability of RBD-50-M-03
QUANTITY
RBD-50-M-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of RBD-50-M-03
Internal Part NumberEIS-RBD-50-M-03
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RBD-50-M-03
Related LinksRBD-5, RBD-50-M-03 Datasheet, TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine Distributor
RBD-50-M-03 Details Description
Related parts for RBD-50-M-03
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 600MA 130 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 4.8A TO-220F datasheet.pdf
IC 3DRVR/5RCV RS232 5/12V 24SOIC datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON RECT CLEAR/GREEN datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 200V X7R AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
BUS-BAR XFRMR 50A 1.25VA datasheet.pdf