TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD10A20-31-P7-00
RD10A20-31-P7-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD10A20-31-P7-00
Datasheet Download
RD10A20-31-P7-00.pdf
Availability of RD10A20-31-P7-00
QUANTITY
RD10A20-31-P7-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD10A20-31-P7-00
Internal Part NumberEIS-RD10A20-31-P7-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD10A20-31-P7-00
RD10A20-31-P7-00 Details Description
Related parts for RD10A20-31-P7-00
FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM datasheet.pdf
HEX STANDOFF 4-40 NYLON 1-3/8" datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.25A SOT23-3 datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 20ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES SMD 8.06KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 15 SILVER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 250V RADIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET, 0.100" 18POS datasheet.pdf