TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD10A20-31-SN-00
RD10A20-31-SN-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD10A20-31-SN-00
Datasheet Download
RD10A20-31-SN-00.pdf
Availability of RD10A20-31-SN-00
QUANTITY
RD10A20-31-SN-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD10A20-31-SN-00
Internal Part NumberEIS-RD10A20-31-SN-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD10A20-31-SN-00
RD10A20-31-SN-00 Details Description
Related parts for RD10A20-31-SN-00
IC TXRX 5V RS232 LP CAPS 24SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 4.9A 1206-8 datasheet.pdf
CONN RCPT HSNG 20POS DUAL KEY X datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
Connector Eurostyle Terminal Strip Strip 10 Circuit 0.472" (12.00mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB datasheet.pdf
4700UF 50V 25X35MM 85C 5000H datasheet.pdf