TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD16A24-51-P8-00
RD16A24-51-P8-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD16A24-51-P8-00
Datasheet Download
RD16A24-51-P8-00.pdf
Availability of RD16A24-51-P8-00
QUANTITY
RD16A24-51-P8-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD16A24-51-P8-00
Internal Part NumberEIS-RD16A24-51-P8-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD16A24-51-P8-00
RD16A24-51-P8-00 Details Description
Related parts for RD16A24-51-P8-00
CABLE CAT.5E SHIELDED RED 2M datasheet.pdf
CONN JACK 6POS FEMALE SOLDER datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 7/16-20 UNF 4-20MA datasheet.pdf
LED GLASS FESTOON 24V 40MA BLUE datasheet.pdf
CAP MICA 6800PF 1% 300V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN TERM BLK CARD EDGE 30POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
RES 17K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf