TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD16A24-51-SN-00
RD16A24-51-SN-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD16A24-51-SN-00
Datasheet Download
RD16A24-51-SN-00.pdf
Availability of RD16A24-51-SN-00
QUANTITY
RD16A24-51-SN-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD16A24-51-SN-00
Internal Part NumberEIS-RD16A24-51-SN-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD16A24-51-SN-00
RD16A24-51-SN-00 Details Description
Related parts for RD16A24-51-SN-00
Crystal 20.0000MHz 50ppm 16pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SOJ, 2.60mm pitch datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 200V X7R 2225 datasheet.pdf
CAP CER 62PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 124 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf