Susumu RG3216N-1273-W-T1
RG3216N-1273-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-1273-W-T1
Brief Description
RES SMD 127K OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-1273-W-T1.pdf
Availability of RG3216N-1273-W-T1
QUANTITY
RG3216N-1273-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-1273-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-1273-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)127k
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-1273-W-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-1273-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-1273-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-1273-W-T1
IC TXRX RS232 ESD TRUE 16WSOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 274K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO -5V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 335MA 1.8 OHM SMD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 100A TO247 datasheet.pdf
ASY,GROUNDING CLIP,6MM2 SOLID datasheet.pdf
8-Pin, 24-Bit, 96 kHz Stereo D/A Converter IC datasheet.pdf