Susumu RG3216N-1330-B-T5
RG3216N-1330-B-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-1330-B-T5
Brief Description
RES SMD 133 OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-1330-B-T5.pdf
Availability of RG3216N-1330-B-T5
QUANTITY
RG3216N-1330-B-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-1330-B-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-1330-B-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)133
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-1330-B-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-1330-B-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-1330-B-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-1330-B-T5
CONN 10POS MALE PLUG 12' 16AWG datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 36-75VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
BLADE SET ASSORTED W/POUCH 12PC datasheet.pdf
MF010 HIGH TEMP OXYGEN SENSOR datasheet.pdf
4.3 TOUCHSCREEN MODULE datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
CAP POLYMER 470UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf