Susumu RG3216N-2322-D-T5
RG3216N-2322-D-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-2322-D-T5
Brief Description
RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-2322-D-T5.pdf
Availability of RG3216N-2322-D-T5
QUANTITY
RG3216N-2322-D-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-2322-D-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-2322-D-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)23.2k
Tolerance±0.5%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-2322-D-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-2322-D-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-2322-D-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-2322-D-T5
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 32 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 49MM datasheet.pdf
FITTING ELBOW datasheet.pdf
FIXED IND 7.5NH 140MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 160VDC datasheet.pdf