Susumu RG3216N-2323-W-T1
RG3216N-2323-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-2323-W-T1
Brief Description
RES SMD 232K OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-2323-W-T1.pdf
Availability of RG3216N-2323-W-T1
QUANTITY
RG3216N-2323-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-2323-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-2323-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)232k
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-2323-W-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-2323-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-2323-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-2323-W-T1
IDC CABLE - MSD20K/MC20G/MSD20K datasheet.pdf
RES SMD 41.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:2 2GHZ 16QFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONN D-SUB FEMALE SCREW LOCK datasheet.pdf
RES 21.5K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
16MM SS ROBUST SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 459 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf