Susumu RG3216N-3402-C-T5
RG3216N-3402-C-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-3402-C-T5
Brief Description
RES SMD 34K OHM 0.25% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-3402-C-T5.pdf
Availability of RG3216N-3402-C-T5
QUANTITY
RG3216N-3402-C-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-3402-C-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-3402-C-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)34k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-3402-C-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-3402-C-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-3402-C-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-3402-C-T5
RES SMD 63.4K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 182 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC ASYNC BUS ARBITER 16-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
PTC PROGRAMMER 3PC IN 19" RACK datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CAP TRIM 0.8-30PF 1.25KV T/H datasheet.pdf
SPRING,EXTENSION datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 2500VDC AXIA datasheet.pdf