Susumu RG3216N-4223-C-T5
RG3216N-4223-C-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-4223-C-T5
Brief Description
RES SMD 422K OHM 0.25% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-4223-C-T5.pdf
Availability of RG3216N-4223-C-T5
QUANTITY
RG3216N-4223-C-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-4223-C-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-4223-C-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)422k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-4223-C-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-4223-C-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-4223-C-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-4223-C-T5
IC MOTOR DRIVER PAR 10HSIP datasheet.pdf
CABLE MCX/MCX-RA 18" RG-316 datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS STR .100 GOLD datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
PTC RESETTABLE RADIAL 16V 1.6A datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 16.5W 3.3V 5A datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 40-160VIN 05VOUT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD datasheet.pdf
IC HALL SENSOR DGTL 3SOT23 datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf