Susumu RG3216N-4423-B-T5
RG3216N-4423-B-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-4423-B-T5
Brief Description
RES SMD 442K OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-4423-B-T5.pdf
Availability of RG3216N-4423-B-T5
QUANTITY
RG3216N-4423-B-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-4423-B-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-4423-B-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)442k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-4423-B-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-4423-B-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-4423-B-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-4423-B-T5
30 OHM THERMISTOR datasheet.pdf
HARNESS POLY CLEAR 1/4" datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS datasheet.pdf
RES SMD 1.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 4A TO277A datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
Connector Socket 62 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC NVSRAM 64KBIT 3.4MHZ 8SOIC datasheet.pdf