Susumu RG3216N-8450-C-T5
RG3216N-8450-C-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-8450-C-T5
Brief Description
RES SMD 845 OHM 0.25% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-8450-C-T5.pdf
Availability of RG3216N-8450-C-T5
QUANTITY
RG3216N-8450-C-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-8450-C-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-8450-C-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)845
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-8450-C-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-8450-C-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-8450-C-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-8450-C-T5
RES SMD 5.1M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SIDAC MC BI 90V 400A TO-92 datasheet.pdf
RES SMD 210K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
RES 10.7 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 2.32M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 155VIN 48VOUT 100W datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TV 19C 19#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
330UF 200V 25X40MM 105C 10000H datasheet.pdf