Susumu RG3216N-8450-W-T1
RG3216N-8450-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-8450-W-T1
Brief Description
RES SMD 845 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-8450-W-T1.pdf
Availability of RG3216N-8450-W-T1
QUANTITY
RG3216N-8450-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-8450-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-8450-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)845
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-8450-W-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-8450-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-8450-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-8450-W-T1
IC REG CTRLR ISO PWM CM 8DIP datasheet.pdf
IC DRIVER DARL 8CH 50V .5A 18DIP datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf