Susumu RG3216P-9093-W-T1
RG3216P-9093-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216P-9093-W-T1
Brief Description
RES SMD 909K OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216P-9093-W-T1.pdf
Availability of RG3216P-9093-W-T1
QUANTITY
RG3216P-9093-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216P-9093-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216P-9093-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)909k
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216P-9093-W-T1
Related LinksRG3216P-, RG3216P-9093-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216P-9093-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216P-9093-W-T1
RES SMD 18.7K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 35W TO263 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
Connector Socket 84 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
LED CBL ASSY 0.50W WH/BK 4" WIRE datasheet.pdf