Susumu RG3216V-1300-D-T5
RG3216V-1300-D-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-1300-D-T5
Brief Description
RES SMD 130 OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-1300-D-T5.pdf
Availability of RG3216V-1300-D-T5
QUANTITY
RG3216V-1300-D-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-1300-D-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216V-1300-D-T5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesIntro to Thin Film Chip Resistors
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)130
Tolerance±0.5%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-1300-D-T5
Related LinksRG3216V-, RG3216V-1300-D-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-1300-D-T5 Details Description
Related parts for RG3216V-1300-D-T5
TXRX MULT-MODE 850NM 1.3GBIT datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .015-.022" .150" datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 132MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC BUS TRSCVR 3-ST 32BIT 96LFBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 5% 6V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.46KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 32 OLIVE datasheet.pdf
AB 9C 9#16 PIN PLUG datasheet.pdf
Low Power, +3.3 V, RS-232 Line Drivers/Receivers IC datasheet.pdf