Susumu RG3216V-1432-B-T1
RG3216V-1432-B-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-1432-B-T1
Brief Description
RES SMD 14.3K OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-1432-B-T1.pdf
Availability of RG3216V-1432-B-T1
QUANTITY
RG3216V-1432-B-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-1432-B-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-1432-B-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)14.3k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-1432-B-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-1432-B-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-1432-B-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-1432-B-T1
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM datasheet.pdf
IC SERIALIZER LVDS 28-SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 725MA 200 MOHM datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 4.8V 4-USP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
ADJ(DJ) RELAY (SEALED, 1A, SINGL datasheet.pdf