Susumu RG3216V-2202-C-T5
RG3216V-2202-C-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-2202-C-T5
Brief Description
RES SMD 22K OHM 0.25% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-2202-C-T5.pdf
Availability of RG3216V-2202-C-T5
QUANTITY
RG3216V-2202-C-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-2202-C-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216V-2202-C-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-2202-C-T5
Related LinksRG3216V-, RG3216V-2202-C-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-2202-C-T5 Details Description
Related parts for RG3216V-2202-C-T5
CAP CER 1PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 8K FLASH 512B SRAM 28SSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC 2DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
Connector Receptacle 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HDR 78POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 0.1% 0.6W J LEAD datasheet.pdf