Susumu RG3216V-4320-B-T5
RG3216V-4320-B-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-4320-B-T5
Brief Description
RES SMD 432 OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-4320-B-T5.pdf
Availability of RG3216V-4320-B-T5
QUANTITY
RG3216V-4320-B-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-4320-B-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216V-4320-B-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)432
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-4320-B-T5
Related LinksRG3216V-, RG3216V-4320-B-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-4320-B-T5 Details Description
Related parts for RG3216V-4320-B-T5
REGULATOR 2.5/1.8V 12VIN HORZ datasheet.pdf
IC CPLD 192MC 4.7NS 100TQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 NYLON 14MM datasheet.pdf
KK 100 HDR POL VERT 35POS TIN datasheet.pdf
RES 9.9M OHM 3/4W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
TRANS PNP 35V 0.1A TO-46 datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf