Susumu RG3216V-4321-B-T1
RG3216V-4321-B-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-4321-B-T1
Brief Description
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-4321-B-T1.pdf
Availability of RG3216V-4321-B-T1
QUANTITY
RG3216V-4321-B-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-4321-B-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-4321-B-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)4.32k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-4321-B-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-4321-B-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-4321-B-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-4321-B-T1
CONN HEADER VERT .100 8POS 15AU datasheet.pdf
RECT BRIDGE 800V 55A MTK datasheet.pdf
RES SMD 330 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IGBT 1700V 120A 520W D1 datasheet.pdf
HVT-C-BU.AG.2,5 QMM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS BOX MT PINS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 0.078" (1.98mm) Crimp, Piercing datasheet.pdf
CABLE 2COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CONN HDR 168POS W/POST SMD datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 127 TYP datasheet.pdf
IC REG BUCK 12V 3A datasheet.pdf