Susumu RG3216V-4420-W-T1
RG3216V-4420-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-4420-W-T1
Brief Description
RES SMD 442 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-4420-W-T1.pdf
Availability of RG3216V-4420-W-T1
QUANTITY
RG3216V-4420-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-4420-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-4420-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)442
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-4420-W-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-4420-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-4420-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-4420-W-T1
OSC XO 27.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 500KHZ RRO 10VSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 150A MODULE RT ANG datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC MMIC AMP VGA/DVR AMP 24-QFN datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA datasheet.pdf
SHIELD TERMINATOR datasheet.pdf
BUZZER 120VAC PNL MNT YELLOW datasheet.pdf