Susumu RG3216V-8450-W-T1
RG3216V-8450-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-8450-W-T1
Brief Description
RES SMD 845 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-8450-W-T1.pdf
Availability of RG3216V-8450-W-T1
QUANTITY
RG3216V-8450-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-8450-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-8450-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)845
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-8450-W-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-8450-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-8450-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-8450-W-T1
FUSE BOARD MOUNT 1.6A 300VAC RAD datasheet.pdf
IC USB PWR CTRLR 3A 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CAP CER 150PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
LED ASSY VERT datasheet.pdf
RES 2.58K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS 2.54MM datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CONN DSUB 50POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN datasheet.pdf