Hirose Electric Co Ltd RIGHT-ANGLE-PRISM50
RIGHT-ANGLE-PRISM50 picture photo
Mfg. Part Number
RIGHT-ANGLE-PRISM50
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOLING
Datasheet Download
RIGHT-ANGLE-PRISM50.pdf
Availability of RIGHT-ANGLE-PRISM50
QUANTITY
RIGHT-ANGLE-PRISM50 Order Process
Ship out your order
Specifications of RIGHT-ANGLE-PRISM50
Internal Part NumberEIS-RIGHT-ANGLE-PRISM50
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RIGHT-ANGLE-PRISM50
Related LinksRIGHT-ANG, RIGHT-ANGLE-PRISM50 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
RIGHT-ANGLE-PRISM50 Details Description
Related parts for RIGHT-ANGLE-PRISM50
CONN EDGECARD 100POS .125 EXTEND datasheet.pdf
FUSE 200A 690V 1TN/80 AR UC datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
BLZ 5.08/02/180 SN DKGN datasheet.pdf
IC TOUCH BUTTON CTLR 28QFN datasheet.pdf
EP10 FLYBACK TRANSFORMER datasheet.pdf
DSUB STR STB 50 PIN datasheet.pdf
FIXED IND 7.5NH 140MA 1.7 OHM datasheet.pdf