Amphenol Pcd RJFSFTP6A0100
RJFSFTP6A0100 picture photo
Mfg. Part Number
RJFSFTP6A0100
Brief Description
CAT6A CABLE 1.0 M
Datasheet Download
RJFSFTP6A0100.pdf
Availability of RJFSFTP6A0100
QUANTITY
RJFSFTP6A0100 Order Process
Ship out your order
Specifications of RJFSFTP6A0100
Internal Part NumberEIS-RJFSFTP6A0100
Length3.28' (1.00m)
ShieldingDouble Shielded
ColorBlack
FeaturesMolded Plugs
StyleCat6a
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RJFSFTP6A0100
Related LinksRJFSFT, RJFSFTP6A0100 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RJFSFTP6A0100 Details Description
Related parts for RJFSFTP6A0100
CONN FFC FPC TOP 8POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 100KHZ 8SO datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.096V 8UMAX datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 80A DPAK datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 12VOUT datasheet.pdf
IC RC FILTER NETWORK 1CH 3-XQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
SURFACE CONDITION DISC TS 1" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf