Amphenol Pcd RJFTVX2SA2N03100BTX
RJFTVX2SA2N03100BTX picture photo
Mfg. Part Number
RJFTVX2SA2N03100BTX
Brief Description
RJF TV FIELD SQ FLANGE RECEPT AT
Datasheet Download
RJFTVX2SA2N03100BTX.pdf
Availability of RJFTVX2SA2N03100BTX
QUANTITY
RJFTVX2SA2N03100BTX Order Process
Ship out your order
Specifications of RJFTVX2SA2N03100BTX
Internal Part NumberEIS-RJFTVX2SA2N03100BTX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RJFTVX2SA2N03100BTX
Related LinksRJFTVX2SA, RJFTVX2SA2N03100BTX Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RJFTVX2SA2N03100BTX Details Description
Related parts for RJFTVX2SA2N03100BTX
IC TXRX RS485/422 2.5MBPS 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 132PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 30K OHM 1206 datasheet.pdf
MODEL 312 TAP SWITCH 30A 300V datasheet.pdf
RES SMD 48.7 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
300MM/12" datasheet.pdf