Susumu RL3264L4-R220-F
RL3264L4-R220-F picture photo
Mfg. Part Number
RL3264L4-R220-F
Brief Description
RES SMD 0.22 OHM 1% 1W 2512
Datasheet Download
RL3264L4-R220-F.pdf
Availability of RL3264L4-R220-F
QUANTITY
RL3264L4-R220-F Order Process
Ship out your order
Specifications of RL3264L4-R220-F
Internal Part NumberEIS-RL3264L4-R220-F
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)0.22
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThin Film
FeaturesCurrent Sense
Temperature Coefficient±50ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package2512
Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RL3264L4-R220-F
Related LinksRL3264L, RL3264L4-R220-F Datasheet, Susumu Distributor
RL3264L4-R220-F Details Description
Related parts for RL3264L4-R220-F
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-27VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV Y5P RADIAL datasheet.pdf
RES 887K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 28AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 100MA 5.3 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 300MW SOD323 datasheet.pdf